Ušetřete si čas hledáním kvalitních a levných plen. Zvolte dětské plenky Dada

Kvalitní levné plenky chce každý rodič. Protože ale dětem dopřáváme, mnozí však dáme na reklamu nebo vysokou cenu v domnění, že drahé plenky jsou TOP. Bohužel, po pár použitích často zjišťujeme, že za tuto vysokou cenu jsme koupili plenky, které nedrží na svém místě, stačí, když dítě běhá a protrhnou se, nebo nevydrží ani celou noc a ráno je dítě pročůrané. To se vám nestane, když budete používat Dada extra soft 4 nebo jakoukoli jinou velikost dle váhy vašeho dítka.  

Dětské plenky Dada Extra Soft 4 

Velikost dětských plenek Dada Extra Soft 4 je určena pro děti o váze 7 – 16 kg. Jsou vytvořeny tak, aby se co nejlépe postaraly o miminko i batolátko. Tvoří je extrémně měkké a prodyšné materiály v kombinaci s technologií absorpčních kanálků, které zajišťují, že plenky zajistí sucho a ochranu, zároveň umožní jemné dětské pokožce dýchat.  

Jemná vrstva s přídavkem extraktu z aloe vera pomáhá chránit pokožku dětí. Tvar absorpčního jádra je anatomický, elastické zapínání činí plenku přizpůsobivou dětskému tělíčku a poskytuje plnou svobodu pohybu. Plenka má v oblasti třísel speciální volánky, které brání protečení i u nejaktivnějších ratolestí. Miminko bude spát po celou noc.  

Šikovné Dada pants 

Kromě plenek Dada můžete použít i Dada pants 4, které jsou nejmenší, a hodí se pro období, kdy se snažíte dítko naučit chodit na WC nebo nočník. Díky plenkovým kalhotkám se rychle svlékne a zase oblékne. Pokud se stane nehoda, nebude se muset hned převlékat a nebude se stydět nebo bát přiznat, že se trochu počůralo. Dada pants jsou takovou pojistkou, než se dítko spolehlivě naučí kdy a kde čůrat.  

Plenky dada můžete koupit na webu kupplenky.cz, kde na vás čekají zajímavé akční ceny. K dostání je tady i dětská kosmetika, vlhčené ubrousky, plenkové dorty, kozí mléko, přebalovací podložky a mnohé jiné.