Nechybí vám dřevěný podnos? Kde jej koupit kvalitně, levně a od českého výrobce?

Je spousta vybavení, které můžeme, ale nemusíme mít v domácnosti, ovšem pokud jej máme, jsme v mnohém „bohatší“. Tak je to i v případě, že máme ve skříňce uložený dřevěný podnos. Protože je ale krásný, každý je originál vyrobený z masivního dřeva českou dílnou, mnozí majitelé jej vystavují na viditelné místo. Stačí zavítat na webové stránky Amadea.cz, kde najdete nejen dřevěné podnosy, ale také dřevěné šperky, motýlky k obleku, dřevěné svícny, vázy, betlémy a mnohé jiné zboží. 

Proč mít doma dřevěný podnos? 

Jakmile na něj jednou naložíte jídlo, poznáte, jaké jsou přednosti podávání pokrmu právě na dřevěném podnose. Samozřejmě, záleží na tom, jaký typ a velikost si vyberete, ovšem zpravidla se jedná o podnosy, které jsou větší. Hravě na ně uložíte koláče, nakrájený chléb, nebo třeba koleno s křenem, hořčicí a nakládaným kyselým okurkem. 

Velmi oblíbený je např. dřevěný podnos kulatý gravír mandala, který má průměr 30 cm. I tady se jedná o český výrobek, použit je masiv buku o síle 2 cm. Hodí se vám nejen do kuchyně, ale také při zahradních oslavách, terasové party, je výborný jako zajímavý, originální a praktický dárek pro ženy i muže každého věku. 

Udělejte si doma útulno díky dřevěným dekoracím 

Nejen dřevěný podnos můžete používat k podávání jídla a dotvoření příjemné atmosféry v jídelně. Krásně působí i dřevěné vázy, do nichž sice nemůžete nalévat vodu a používat je jako skleněné nebo porcelánové vázy, ale když do nich umístíte sušené květiny, květiny ze dřeva, proutky a podobně, celek vypadá doslova úchvatně.  

Podívejte se na kompletní sortiment obchodu Amadea.cz a vyberte to pravé nejen sobě nebo svým nejbližším, ale také přátelům či kolegyni z práce. Potěšení udělá na Vánoce, k narozeninám i k jiným mnoha příležitostem.