Nábytkové sestavy a stěny ušetří mnoho času i dilemat při zařizování interiéru

Při zařizování bytů i domů můžeme vybírat nábytek po kusech, tedy samostatně k sobě skládat komody, skříně, police atd., anebo se podívat na sestavy a stěny a vybrat si během chvíle takovou, která se nám líbí. Nejde však jen o dekor. Jde také o nábytek, z něhož se sestava skládá. 

Levná kuchyňská linka 

Mezi nábytkové sestavy se řadí i kuchyňské linky. Pokud nemáte atypické rozměry kuchyně, nemáte speciální požadavky na výšku skříně, na různé vychytávky, které se dnes dají do kuchyňské linky namontovat, když si ji kupujete na míru, můžete si koupit levnou kuchyňskou linku např. ze zavedeného e-shopu s nábytkem Sg-nabytek.cz. 

Kuchyňský set Olivia 180 je zde za cenu 5 279 Kč. Větší kuchyňský set Olivia 240 za 8 049 Kč. Další variantou je rohový kuchyňský set Olivia 3 M, přičemž ten je k dostání za 12 329 Kč. U všech uvedených kuchyňských linek je cena aktuálně snížená o 42 % z původní ceny. Všechny tyto linky jsou bílé, v e-shopu najdete i skříňky v dekoru dub sonoma. 

Obývací stěny a předsíňové stěny

Mezi nábytkové sestavy řadíme také obývací stěny a předsíňové stěny. Ty do obýváků zpravidla obsahují TV stolek, skříňku, skříň a příp. i komodu, polici. Počet kusů nábytku v sestavě může být různý, stejně tak si sestavu můžete libovolně rozšířit o další kus nábytku ve stejném dekoru. 

V předsíňových stěnách nacházíme většinou botník, věšáky, zrcadlo, poličku a příp. i skříňku nebo skříň. 

Nábytkové sestavy jsou vyráběny v mnoha dekorech a velikostech. Volit můžete úzké varianty do mini chodeb nebo malých bytů 1kk či 2kk. 

Podívejte se na kompletní nabídku na webové stránky sg-nabytek.cz a vybavte váš obývací pokoj, kuchyni, chodbu i jiné místnosti dle vašich představ. Cenami i kvalitou zboží budete mile překvapeni.